آیا عکس سواحل دبی را دیده‌اید؟ وقتی صحبت از سفر به دبی می‌شود همه ما یاد شهری بسیار لوکس و مدرن می‌افتیم و با توجه به بیابانی‌بودن این شهر، کمتر کسی به فکر ساحل تفریحات دریایی می‌افتد. اما شهر دبی تعدادی از بهترین سواحل جهان را در در خود جای داده است که بعضی از آن‌ها متعلق به خلیج فارس و بعضی‌های دیگر ساخته دست بشر هستند. اگر در حال برنامه‌ریزی برای سفر به دبی هستید، تا انتهای مطلب حاضر با مجله گردشگری دوبی فردا همراه باشید تا با تعدادی از بهترین ساحل های دبی و قوانین آن‌ها آشنا شوید.

پارک ساحلی جمیرا | Jumeirah Beach Park

پارک ساحلی جمیرا، یکی از معروف ترین سواحل عمومی دبی است و از بهترین مکان‌ها برای استراحت، لذت‌بردن از خلیج زیبای فارس و تفریح خانوادگی محسوب می‌شود. با توجه به موقعیت مکانی عالی و تفریحات هیجان‌انگیزی که مسافران در ساحل جمیرا می‌توانند تجربه کنند، از جمله جاهایی است که بدون بازدید از آن‌ها نباید دبی را ترک کنید.

فیرمونت د پالم | Fairmont, The Palm

ساحل نخل فیرمونت یا فیرمونت د پالم، ساحل اختصاصی هتل ۵ ستاره فیرمونت د پالم محسوب می‌شود. اقامت در این هتل و استفاده از سواحل اختصاصی آن، از بهترین لذت‌هایی است که در عمرتان تجربه خواهید کرد. خدمات و تفریحاتی که در این ساحل به مسافران عرضه می‌شود، فراتر از حد تصور است و از این رو بسیاری از مسافران آن را یکی از بهترین سواحل دبی برای تفریح و گردش می‌دانند.

ساحل لامر | La Mer Beach

ساحل لامر، از بهترین سواحل دبی برای شنا، تفریحات خانوادگی و دوستانه است. چه تنها باشید و چه با خانواده و دوستانتان به این ساحل رفته باشید، انواع فعالیت‌های لذت‌بخش و هیجان‌انگیز را تجربه خواهید کرد؛ می‌توانید از شنا در آب خنک و تمیز ساحل لذت ببرید یا مجذوب زیبایی خیره‌کننده مناظر ساحل لامر شوید. اگر به دنبال تفریحات رایگان دبی هستید، ساحل لامر هم برای تفریح و هم عکاسی بسیار مناسب است.

ساحل کایت| Kite Beach

ساحل کایت، یکی از بهترین کلوپ‌های ساحلی دبی است و هیچ‌کس از آن دست خالی بیرون نمی‌آید. فرقی نمی‌کند که مجرد هستید و یا همراه همسر یا خانواده‌تان به دبی سفر کرده‌اید؛ در هر حال می‌توانید از تفریحات و ماجراجویی‌های بی‌پایان این ساحل بهره ببرید و با مناظر شگفت‌انگیز آب و شن‌های سفید آن، خستگی‌های ذهنی و جسمی‌تان را برطرف کنید.

ساحل مارینا | Marina Beach

اگر دوست دارید در سواحل دبی در شب هم تفریح کنید، ساحل مارینا شبانه‌روزی گزینه بسیار مناسبی برای شما خواهد بود. این ساحل، یکی از افسانه‌ای‌ترین سواحل دبی محسوب می‌شود و چیزی فراتر از شناکردن در آب‌های آن و خنک‌شدن در تابستان را به شما عرضه می‌کند. در واقع، ساحل مارینا شگفتی را به معنای واقعی کلمه معنی کرده است.

ساحل نیکی | Nikki Beach

تنها کافی است که یکبار در عمرتان به این ساحل سر بزنید تا برای همه عمر شیفته زیبایی‌های این مکان بهشتی شوید. هر چند که این مکان پرزرق و برق بهترین گزینه برای زوج‌های جوان است، اما اگر تنهایی با جمع دوستان و خانواده هم به دبی سفر کرده باشید، همچنان می‌توانید از تفریحات این ساحل که در واقع یک استراحتگاه جذاب و ساحل خصوصی زیباست، بهره‌مند شوید.

ساحل JBR

ساحل JBR یکی از بهترین سواحل امارات و دبی برای تجربه انواع تفریحات تابستانی است. در صورتی که در فصل تابستان به دبی سفر کنید، حتما به این ساحل شگفت‌انگیز و زیبا سر بزنید. ساحل JBR با تفریحاتی که نظیرش در دنیا بسیار کم است، بی‌صبرانه منتظر شماست. ساحل JBR از جمله سواحلی به شمار می‌رود که برای کودکان هم انواع امکانات تفریحی را دارد.

ساحل سان‌ ست | Sunset Beach

ساحل سان‌ست از دیگر سواحل رایگان دبی است و در جاده ساحلی جمیرا قرار دارد. یکی از مهم‌ترین چیزهایی که ساحل سان‌ست را از سایر سواحل دبی متمایز می‌کند، منظره درخشان آب دریا در طول روز است. علاوه بر این، این ساحل یکی از معدود سواحل شبانه‌روزی دبی به شمار می‌رود و می‌تواند سطح جدیدی از تفریح شبانه در بهترین ساحل های دبی را برای شما رقم بزند.

ساحل بلک پالاس | Black Palace Beach

ساحل بلک پالاس نیز از دیگر سواحل رایگان و شبانه‌روزی دبی است. این ساحل را می‌توان بهشت گمشده دبی نامید؛ علاوه بر اینکه اکثر مسافران از زیبایی‌های بی‌شمار این ساحل غافل می‌مانند، چراکه با توجه به موقعیت مکانی، انگار در نقطه‌ای مخفی شده است. جالب اینجاست که خود مردم محلی دبی نیز این ساحل را ساحل مخفی می‌نامند.