درخواست حواله درهم

از شهرهای زیبا و بی نظیر در کرانه خلیج فارس می توان به دبی اشاره کرد که اخیرا شاهد پیشرفت های چشمگیر آن در زمینه های گوناگون نظیر تجارت، گردشگری، معماری و… بوده ایم، این پیشرفت ها موجب شده که علاقه مندان از ایران برای تفریح، تحصیل و… به این شهر بروند و باعث تبادل پول بین ایران و دبی شوند. امروزه حواله درهم به دبی از اهمیت زیادی بر خوردار است که روز به روز نیز افزایش می یابد و بسیاری به دنبال روش مناسبی برای فرستادن حواله درهم به دبی هستند.

و اما فرد مورد نظر که درهم برای آن ارسال شده باید مراحلی را که در اینجا به آنها اشاره می کنیم را انجام دهد:

ابتدا باید کارت شناسایی خود را ارائه و تحویل دهد سپس به راحتی وجه دریافتی را به حساب خودش انتقال دهد. او همچنین می تواند که این وجه را به بانک بفروشد و یا به حساب فرد دیگری منتقل کند. و به او این امکان را داده می شود که وجه دریافتی را به ارز دیگری تبدیل کند.

مدارک لازم جهت حواله درهم

بانک ها معمولا برای ایجاد امنیت در موسسات خود و جلوگیری از امر پولشویی قوانین بسیار سختی را در این زمینه در نظر گرفته اند. که یکی از این قوانین درخواست کارت شناسایی معتبر از افراد مراجعه کننده می باشد. افراد حقیقی موظفند که هنگام مراجعه جهت حواله درهم به دبی یک قطعه عکس سه در چهار، اصل و کپی شناسنامه و کارت شناسایی خود را به همراه داشته باشند. اما این مدارک برای شرکت ها (افراد حقوقی) شامل: مجوز فعالیت اقتصادی، پروانه کسب، اساسنامه، کپی شناسنامه، کپی برابر با اصل کارت بازرگانی خود را به همراه داشته باشند.

نام و نام خانوادگی*(Required)
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

مدارک لازم جهت حواله درهم

موسسه دبی فردا می‌تواند درباره خدمات حواله بانکی در دبی راهنمای شما باشد. بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با دبی فردا تماس بگیرید.