دبی، بزرگترین شهر امارات یکی از شهرهای پرجاذبه جهت گردشگری و تجارت است و هر ساله تعداد زیادی از ایرانیان به این شهر سفر می کنند. در این سفرها نقل و انتقالات ارزی و شناخت صرافی های دبی یکی از نیازهای اساسی مسافران به شمار می رود. صرافی های متعددی در کشور امارات و دبی وجود دارند ولی یافتن مرکزی مطمئن و مجاز اندکی دشوار است. در این بین برخی از صرافی ها عملیات نقل و انتقالات ارزی را با هزینه مناسبی برای مشتری انجام می دهند و خدمات در این مراکز باکیفیت بالایی صورت می گیرد. به همین جهت بریم دبی، در این مطلب لیست بهترین صرافی‌های دبی را به شما معرفی می‌کند تا جهت تبدیل ارز و نقل و انتقالات ارزی خود با یک مجموعه حرفه‌ای کار کنید و دچار مشکل نشوید.

الفردان یکی از بهترین صرافی‌های دبی

یکی از بهترین صرافی های دبی «الفردان» نام دارد. الفردان در سال ۲۰۱۱ میلادی به عنوان برترین صرافی خاورمیانه انتخاب شده است و از سال ۲۰۱۱ محبوبیت این صرافی چند برابر شده است و گزینه خوبی برای تبدیل ارز به شمار می رود. این صرافی با داشتن ۱۶ شعبه در دبی یک شرکت فرعی از گروه الفردان محسوب می شود. فعالیت این گروه در سال ۱۹۵۴ میلادی آغاز شده است. شما می توانید برخی از شعبه های صرافی الفردان را در مناطق «قصیص»، «دیره» و «بر» شهر دبی پیدا کنید.

معرفی صرافی بین المللی الرستمانی

صرافی بین المللی الرستمانی، یک صرافی حرفه‌ای است که در لیست بهترین صرافی‌های دبی قرار می‌گیرد. در واقع صرافی الرستمانی، اولین صرافی خارجی دبی محسوب می‌شود. از آنجا که این صرافی در سال ۲۰۰۳ به دلیل ارائه خدمات باکیفیت و عالی به مشتریان، برنده جایزه کیفیت دبی شد، بسیار مورد توجه گردشگران و توریست‌ها قرار گرفته است. این صرافی که دارای ۱۶ شعبه در دبی می‌باشد، مورد توجه بسیاری از تجار و گردشگران ایرانی قرار گرفته است، به طوری که تمام تبادلات ارزی خود را در یکی از شعب ۱۶ گانه این صرافی انجام می‌دهند. اگر بخواهیم دو ویژگی مثبت این صرافی را قید کنیم می‌توانیم به نرخ مناسب ارز و سرعت خدمات اشاره کنیم.خیابان الفهیدی و جاده شیخ زائد میزبان بخشی از شعبه‌های این صرافی می‌باشند.