دبی به عنوان یکی از شهرهای توریستی و زیبای جهان شناخته می‌شود که سالانه گردشگران زیادی را به سوی خود جذب می‌کند. شهری با سازه های رکورددار و مراکز تجاری و تفریحی متعدد که هر کدامشان سهم بسزایی در جذب گردشگران دارند. تفریحات دبی به قدری متنوع هستند که می‌توان دسته‌بندی‌های زیادی برای آنها در نظر گرفت. مثل تفریحات آبی دبی، تفریحات کویری دبی و … در این مطلب ما به معرفی یکی از این دسته های پر طرفدار تفریحی می‌پردازیم یعنی “تفریحات دبی در شب“

قطعا یک سری از تفریحات به شب مربوط می‌شود و جذابیت آن در شب به اوج خود می‌رسد و زیبایی خود را در شب نشان می‌دهد، آن هم شب های دبی که نور و صدای آن هر گردشگری را به سوی خود جذب می‌کند. تا پایان این مقاله همراه ما باشید تا با تفریحات شبانه دبی آشنا شویم.

سافاری شبانه دبی

قبل از این که در خصوص سافاری شبانه در دبی بنویسیم باید بگویم اگر قصد سفر به دبی را دارید سافاری دبی را به هیچ وجه از دست ندهید چرا که تفریحی بسیار مفرح و هیجان انگیز است. از ماشین سواری روی تپه‌های شنی گرفته تا بادیه نشینی، همگی هیجان و لذت مخصوص به خود را دارند.اما تصور کنید به جای روز، شب روی شن های براق ماشین سواری کنید تا تلاقی سکوت شب و هیجان سواری حسی تکرارنشدنی را به شما هدیه کنند.یا در دل شب مهمان چادرهای صحرایی شوید و با آداب و رسوم مردم بومی کویر آشنا شوید.تصور کنید بیرون از چادر نشته‌اید و به آسمان که اکنون در یک قدمی شما است زل زده‌اید و غوغای ستارگان را مشاهده میکنید. سافاری شبانه یکی از بهترین تفریحات دبی در شب می‌باشد. شترسواری در کویر آن هم در غروب رو به شب لذتی است که فقط سافاری دبی به شما پیشکش می‌کند.در ادامه سافاری در شب، حتما از غذاهای محلی عربی و چای عربی نوش جان کنید تا از این تفریح به صورت کامل لذت ببرید.

کلاب های شبانه دبی

یکی از تفریحات دبی در شب، رفتن به کلاب ها است.کلاب ها یکی از مکان های تفریحی هستند که گردشگران حتما حضور در آنها را تجربه می‌کنند. کلاب ها اکثرا در هتل ها هستند اما باز هم هستند کلاب های شبانه‌ای که فعالیت خود را دارند و به هتل ها مرتبط نیستند. هر کلابی برنامه خودش را اما در خصوص مقررات همگی موظند که تابع مقررات باشند برای مثال نوشیدنی الکل برای افراد زیر ۲۱ سال ممنوع است و یا این که کسی بعذ از نوشیدن حق رانندگی ندارد.کلاب های دبی معمولا از ساعت ۱۰ شب تا ۳ نصف شب پذیرای مهمان های خود هستند.در لحظه ورود اماراتی ها فقط گواهینامه خود را تحیول می‌دهند و ایرانی ها پاسپورت و شناسنامه. غذاهای رایگان و همچنین ورود رایگان خانم ها در یک سری از روزها از خدماتی است که کلاب ها هر چند یک بار ارائه می‌دهند. در ادامه چندتا از کلاب های معروف دبی را معرفی می‌کنیم

  • کلاب وایت دبی
  • کلاب کاوالی دبی
  • کلاب آرامانی پرایو دبی
  • کلاب اکت دبی
  • کلاب بیلیونر دبی

اتاق فرار Jumble دبی

اتاق های فرار یکی از تفریحاتی هستند که در چند ساله اخیر مخاطبان زیادی برای خود پیدا کرده‌اند. اتاقهای فرار هیجان و چالشهای مخصوص به خود را دارند که باعث می‌شوند شرکت کنندگان در این چالش ها گرفتار شوند و بعد از حل کردن آنها کلید اتاق را پیدا کنند و از اتاقی که علاوه بر چالش های ذهنی، ترسناک هم هست، فرار کنند. اتاق فرار Jumble دبی یکی از هیجان‌انگیزترین اتاق های فرار کل دنیا است که با چالش های ذهنی و بدنی، شرکت کنندگان را درگیر می‌کند. علاوه بر این هیجان، دکور زیبا و تنوع در بازی ها از ویژگی های برجسته این اتاق فرار می‌باشند. اگر دوست دارید با معماهای گوناگون دست و پنجه نرم کنید و درگیر یک فضای هیجان انگیز و چالش هایش باشید، بدون شک اتاق فرار Jumble مناسب ترین گزینه است که یک شب هیجان انگیز برایتان رقم می‌زند.