شروع از 5,600,000 تومان / شب
0
(0 نظر)
خرید آنلاین
0/5
بدون امتیاز (0 نظر)
Carlton Palace Hotel - Dubai - United Arab Emirates

توضیحات هتل

هتل کارلتون پالاس دبی Carlton Palace Hotel

این هتل در مرکز خیابان آل مکتوم واقع در شهر دبی قرار گرفته است و دسترسی آسانی به دبی کریک و برج ساعت معروف دارد. نام قدیم هتل کارلتون پالاس دبی، فرمرلی متروپلیتان پالاس بوده است. این هتل، در سال ۱۹۹۷ و در سال ۲۰۰۴ بازسازی شده است .

خدمات رفاهی هتل کارلتون پالاس دبی

خدمات حمل و نقل و تاکسی به مراکز خرید شهر دبی و جاذبه های دیدنی دبی در اختیارتان قرار می گیرد. ترانسفر فرودگاهی در ازای پرداخت هزینه آن مهیا خواهد بود. پارکینگ هتل کارلتون پالاس دبی نیز رایگان است و نیازی به رزرو ندارد. می توانید از هتل، ماشین کرایه کرده و برای پارک آن را به پارکبان بسپارید یا برای خرید تور، به میز پذیرش هتل مراجعه کنید. ورود به هتل، از ساعت ۲ بعد از ظهر به بعد می باشد و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۲ ظهر اتاق خود را تحویل دهید.

کارکنان هتل به زبان های فیلیپینی، هلندی، هندی، فرانسوی، انگلیسی و عربی صحبت می کنند.

خدمات نگهبانی، وجود صرافی به همراه دستگاه ای تی ام، خدمات خشکشویی و نظافت، انبار چمدان، آسانسور، صندوق امانات و دستگاه براق کننده کفش از امکانات خدماتی این هتل است. خدمات اتاق به صورت شبانه روزی پاسخگوی نیازهای شما خواهد بود و فضای در نظر گرفته شده برای افراد غیر سیگاری به همراه تهویه مطبوع، از دیگر خصوصیات هتل است. اینترنت وای فای رایگان در تمام اتاق ها و در فضای عمومی هتل، فروشگاه در هتل و نگهبانی به صورت شبانه روزی، ویلچر و امکاناتی برای افراد ناتوان و کم توان از دیگر ویژگی های این هتل است. امکانات فکس و فتوکپی در کنار امکانات اتاق های ملاقات و مرکز تجاری، در صورت نیاز و با پرداخت هزینه اضافه در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

امکانات تفریحی هتل کارلتون پالاس دبی

این هتل، ۴ رستوران زیبا دارد، از جمله هتل ال دیوان Al Diwan یک رستوران به سبک لبنانی که موسیقی زنده در آن اجرا می شود، یک رستوران با غذاهای بین المللی و رستوران دیگری با غذاهای میدیترانه ای، سالن غذاخوری آل شینداگا Al Shindagah  که همه روزه باز است و یک کلاب به نام  د اسکچ The Sketch که نوشیدنی های خوشمزه را در یک فضای شیک برایتان سرو می کند.

امکانات تفریحی شامل یک استخر شنا بر روی پشت بام، چتر برای محافظت از نور خورشید، سالن بدنسازی کامل و مجهز به همراه سونا، و اتاق بخار است. از استخر رو باز در پشت بام هتل می توانید نمای زیبای شهر دبی را ببینید. ماساژ در مرکز بدنسازی هتل درخواست دهید یا سری به کلوب شبانه هتل بزنید و زمین گلفی به مساحت ۳ کیلومتر نیز فراهم شده است. اگر دوست داشته دارید، سری به آرایشگاه هتل هم بزنید یا از فروشگاه خرید سوغاتی و مغازه های دیگر در خود هتل خرید کنید.

امکانات اتاق های هتل کارلتون پالاس دبی

این هتل دارای ۲۱۲ اتاق بزرگ و راحت است که هر کدام به سبک سنتی عربی یا شرقی تزئین شده اند و امکاناتی مانند تهویه مطبوع، میز کار، دستگاه چای ساز و قهوه ساز، تلفن، سیستم بیدار کردن مهمانان، فضایی برای افراد غیرسیگاری، تلویزیون به همراه شبکه های ماهواره ای، کمد، روزنامه، ترازو، یخچال به همراه آب معدنی رایگان، آینه، ملافه و صندوق امانات دارند. حمام این اتاق ها، وان حمام و دوش به صورت مجزا از هم، سشوار، وسایل بهداشتی- آرایشی رایگان و دمپایی، حوله لباسی و حوله دست و صورت دارند. حتی فضای نشیمن مجزایی در اتاق ها در نظر گرفته شده که فرش شده اند و مبل راحتی دارند، به غیر از این بعضی از اتاق ها به هم مرتبط می باشند. امکانات تمیزکاری  و اتوکشی هم در صورت نیاز در اتاق گنجانده شده است.

 انواع اتاق های هتل شامل گزینه های زیر می باشد:

اتاق یک تخته دولوکس: با مساحت ۳۲ مترمربع است که نمایی رو به شهر و یک تخت بزرگ دو نفره یا دو تخت یک نفره دارد.

اتاق اکسکیوتیو: با مساحت ۳۲ مترمربع است که نمایی رو به شهر و یک تخت بزرگ دو نفره یا دو تخت یک نفره دارد.

سوئیت جونیور: با مساحت ۴۰ مترمربع است که نمایی رو به شهر و یک تخت بزرگ دو نفره دارد.

اتاق خانوادگی: با مساحت ۵۴ مترمربع است که دو تخت بزرگ دو نفره به همراه وان حمام و دوش دارد.

اتاق سوپریر با صبحانه و نهار: این اتاق وان حمام و دوش دارد و برای افراد غیر سیگاری است.

اتاق دولوکس با صبحانه و نهار: این اتاق وان حمام و دوش دارد و برای افراد غیر سیگاری است.

و بسیاری از اتاق های دیگر.

فاصله تا جاذبه های معروف شهر دبی

این هتل پیاده، تنها ۱۰ دقیقه تا ایستگاه متروی الریگا و ایستگاه متروی یونیون فاصله دارد.

فاصله تا بازار طلا: ۲ کیلومتر است که با ماشین ۲۰ دقیقه راه خواهد بود. اگر می خواهید با اتوبوس بروید، چیزی در حدود ۳۰ دقیقه طول خواهد کشید. پیاده هم ۴۰ دقیقه تا این مکان در راه خواهید بود.

فاصله تا دبی مال: ۸.۲ کیلومتر است که اگر با اتوبوس بروید حدود ۵۰ دقیقه در راه خواهید بود و اگر با ماشین به این محل بروید ۲۰ دقیقه در راه خواهید بود.

فاصله تا مرکز خرید الغریر: ۷۰۰ متر است که پیاده ۱۰دقیقه ای به این محل می رسید.

فاصله تا برج ساعت دیره: ۸۰۰ متر است که پیاده ۱۰دقیقه ای به این محل می رسید.

فاصله تا مرکز خرید برج های دوقلو: ۳.۲ کیلومتر است که اگر با اتوبوس بروید حدود ۳۰ دقیقه در راه خواهید بود و اگر با ماشین به این محل بروید ۱۵ دقیقه در راه خواهید بود.

فاصله تا پل معلق دبی: ۱.۶ کیلومتر است که با ماشین ۱۰ دقیقه راه خواهد بود. اگر می خواهید با اتوبوس بروید این زمان بیشتر و چیزی در حدود ۲۰ دقیقه طول خواهد کشید. پیاده هم ۴۵ دقیقه تا این مکان در راه خواهید داشت.

فاصله تا مسجد بزرگ: ۶ کیلومتر است که اگر با ماشین بروید ۲۰ دقیقه و اگر با اتوبوس بروید ۳۵ دقیقه در راه خواهید بود.

فاصله تا بازار پارچه: حدود ۶ کیلومتر است که با ماشین ۲۰ دقیقه راه خواهد بود. اگر می خواهید با اتوبوس بروید این زمان بیشتر و چیزی در حدود ۴۰ دقیقه طول خواهد کشید. پیاده هم ۴۵ دقیقه تا این مکان در راه خواهید بود.

فاصله تا دبی فریم:  ۳.۵کیلومتر است تنها راه رفتن از هتل کارلتون پالاس دبی به این مکان، ماشین است که حدود ۷ دقیقه در راه خواهید بود.

فاصله تا دبی گاردن گلو: ۴.۴ کیلومتر است که با ماشین ۸ دقیقه در راه خواهید بود.

فاصله تا مرکز خرید جمیرا پلازا: ۶.۸ کیلومتر می باشد که اگر با اتوبوس بروید حدود ۵۰ دقیقه در راه خواهید بود و اگر با ماشین به این محل بروید ۲۰ دقیقه در راه خواهید بود.

فاصله تا مرکز خرید آل بوستان: ۵.۱ کیلومتر است که اگر با اتوبوس بروید حدود ۴۰ دقیقه در راه خواهید بود و اگر با ماشین به این محل بروید ۲۰ دقیقه در راه خواهید بود.

فاصله تا برج خلیفه دبی: ۸.۵ کیلومتر است که با ماشین ۲۰ دقیقه راه خواهد بود. اگر می خواهید با اتوبوس بروید این زمان بیشتر و چیزی در حدود یک ساعت طول خواهد کشید.

فاصله تا فرودگاه دبی: ۴ کیلومتر است که با ماشین ۱۵ دقیقه راه خواهد بود. اگر می خواهید با اتوبوس بروید این زمان ۲۰ دقیقه طول خواهد کشید.

فاصله تا فرودگاه شارجه: ۲۷ کیلومتر است که با ماشین ۳۰ دقیقه راه خواهد بود.

امکانات هتل

Air Conditioning
Airport Transport
Fitness Center
Flat Tv
Parking
Restaurant
Spa & Sauna
Washer & Dryer

قوانین

ورود 12:00 pm
خروج 12:00 pm

موجودی اتاق برای رزرو:

هتل کارلتون پالاس

صاحب

دبی فردا

عضویت از 2023

خدمات دیگر