شروع از 107,702,000,000 تومان / شب
0
(0 نظر)
خرید آنلاین
0/5
بدون امتیاز (0 نظر)
Swissôtel Al Ghurair - Umar Bin Al Kattab Road - Dubai - United Arab Emirates

توضیحات هتل

درباره هتل سوئیسوتل الغریر دبی

از هتل های ۵ ستاره ای است که به یکی از مهم ترین مراکز خرید دبی متصل است. هتل سوئیسوتل الغریر دبی Hotel Swissôtel Al Ghurair به مرکز خرید الغریر متصل بوده و به همین دلیل چنین نامی برای آن انتخاب کرده اند. بنابراین اگر جزو افرادی هستید که از خرید لذت می برید یا خرید جزو اولویت های اولتان در سفر است، در این هتل اتاق رزرو کنید. تمام ۴۲۸ اتاق این هتل ۵ ستاره، برای اقامت خانواده ها و مهمان های ویژه طراحی شده اند. همچنین تا فرودگاه بین المللی دبی تنها ۱۰ دقیقه رانندگی دارد. می توانید قبل از سفر به دبی این هتل ۵ ستاره را با دیگر هتل های دبی در مجله الی گشت مقایسه نموده و بهترین گزینه را برای اقامت خود انتخاب کنید. امکانات تفریحی و خدمات ویژه رفاهی این هتل ۵ ستاره مانند استخر، سونا و جکوزی و باشگاه ورزشی برایتان فراهم خواهد بود.

 

امکانات تفریحی هتل سوئیسوتل الغریر دبی

تراس هتل همان مکانی است که برای استراحت به آن نیاز دارید. در کنار استخر، سونا و جکوزی نشسته و آبمیوه سفارش دهید. یا اینکه در استرخ روباز هتل شنا کنید. باشگاه ورزشی به تمام تجهیزات ورزشی و تناسب اندام مجهز است. همچنین مغازه خرید سوغاتی، خدمات اسپا، حمام ترکی و اتاق بخار در این هتل خواهید داشت. در هتل سوئیسوتل الغریر دبی آرایشگاه با تمام خدمات در دسترستان است. رستوران های هتل، می تواند پاتوق شما در شب های دبی باشد.

امکانات اتاق های هتل سوئیسوتل الغریر دبی

درون هر یک از اتاق ها و سوئیت ها می توانید اینترنت وای فای رایگان داشته باشید. همچنین برای سرگرمی، به تمام شبکه های جهانی متصل خواهید بود. اگر نوشیدنی می خواهید درون اتاق امکاناتی مانند دستگاه قهوه ساز و چای ساز به همراه یک یکچال کوچک و بطری های آب معدنی رایگان قرار داده اند. همچنین می توانید از خدمات شبانه روزی اتاق ها استفاده کنید و به رستوران یا پذیرش، سفارش مورد نظرتان را بدهید.

بطری های آب معدنی رایگان و سوئیت های بزرگ از دیگر امکانات رفاهی درون همه ۴۲۸ اتاق هتل هستند.

تمام حمام های خصوصی جداگانه از فضاهای اتاق بوده و وان عمیق دارند. روزنامه، مبل راحتی و میز مطالعه در همه اتاق ها وجود دارد. اگر برای کودک خود گهواره یا تخت اضافه بخواهید، باید به مسئولین هتل درخواست دهید. هر چند که برای راحتی اقامت شما در هتل سوئیسوتل الغریر دبی تهویه مطبوع و نظافت روزانه فراهم شده است. اگر شخصی نیاز به ویلچر دارد، به راحتی خواهد داشت و فضاهایی را هم برای سیگاری ها ممنوع کرده اند.

امکانات هتل

Air Conditioning
Airport Transport
Fitness Center
Flat Tv
Parking
Restaurant
Spa & Sauna
Washer & Dryer

قوانین

ورود 12:00 pm
خروج 12:00 pm

موجودی اتاق برای رزرو:

هتل سوئیسوتل الغریر دبی

صاحب

دبی فردا

عضویت از 2023

خدمات دیگر